Anketa

Na kojoj kameri bi ste voleli da igrat sledeci live turnir?

ormal long
25 (15.4%)
ide
124 (76.5%)
eka druga
13 (8%)

Ukupno glasova: 132

Autor Tema: Vasi predlozi...  (Pročitano 19244 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ПЛЕЈБоЈ

  • Cléo
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2062
    • Pogledaj profil
Vasi predlozi...
« poslato: 3. oktobar 2007, 01:57:55 »
Ovu temu otvaram s zeljom da se svi koji dolaze na turnire pesoholichara i koji planiraju da dodju, ukljuce u samu organizaciju.
Dakle, ovde pisite svoje predloge vezane za live turnire, sta vam se svidja, sta ne, sta bi ste voleli da vidite itd.
Ova tema je nesto slicno "pes7 predlozi" s tim sto ja nisam konami!!!I o dobrim predlozima cu razmisliti, ali nisam isto tako i sklon da citam svakojake gluposti tako da zelim samo konstruktivne i zanimljive predloge,ako budete lupetali i spamovali po ovom podforumu kao sto su mnogi na vec pomenutom "pes7 predlozi" ja cu vas licno predloziti za zuti karton...

Poz svima i nadam se da cemo od ovoga svi imati koristi jer u bliskoj buducnosti planiramo velike LIVE dogadjaje.
"Moj novi komp ima graficku od 1350mb odnosno 1.3gb. Nisam za djabe davao 400e i to za polovan komp! Inace marke je Intel! "
 

Rosoner__

  • Gost
Vasi predlozi...
« Odgovor #1 poslato: 3. oktobar 2007, 02:22:30 »
Pre svega da se igra na NORMALNOJ(Normal long) kameri, ako se malo raspitate svugde u svetu se igra na NORMALNOJ kameri. Igrao sam jedan tur u Grckoj na ekskurziji i svi igraju na normal, uostalom citao sam da je nas predstavnik u Parizu, napisao da se i tamo igra na NORMALNOJ kameri.

Toliko za sada.
 

ПЛЕЈБоЈ

  • Cléo
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2062
    • Pogledaj profil
Vasi predlozi...
« Odgovor #2 poslato: 3. oktobar 2007, 02:34:48 »
Citat: Rosoner__;240924
Pre svega da se igra na NORMALNOJ(Normal long) kameri, ako se malo raspitate svugde u svetu se igra na NORMALNOJ kameri. Igrao sam jedan tur u Grckoj na ekskurziji i svi igraju na normal, uostalom citao sam da je nas predstavnik u Parizu, napisao da se i tamo igra na NORMALNOJ kameri.

Toliko za sada.

Ne slazem se sa tobom,ali to je moje misljenje...bio sam na dosta turnira, sto kao igrac sto kao organizator...Sto se tice eswc-a i Pariza njih sledece godine verovatno nece biti....a i ko kaze da sto oni propovedaju da tako mora biti... da si citao pravila Live turnira u organizaciji pesoholichara video bi da se kamera moze promenti po zelji protivnika,ako se oba usaglase o preomeni...Na nasim prostorima velika vecina igra wide kameru...

P.S. Zato sto milsi mda o tvom predlogu treba raspraviti stavio sam i adekvatnu anketu...pa ce mo videti ko je od nas dvojice u pravu.

poz
"Moj novi komp ima graficku od 1350mb odnosno 1.3gb. Nisam za djabe davao 400e i to za polovan komp! Inace marke je Intel! "
 

Rosoner__

  • Gost
Vasi predlozi...
« Odgovor #3 poslato: 3. oktobar 2007, 02:39:31 »
Dobro ako se obojca slazu, a sta ako jedan oce Normal Long, a drugi Wide? :)
 

ПЛЕЈБоЈ

  • Cléo
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2062
    • Pogledaj profil
Vasi predlozi...
« Odgovor #4 poslato: 3. oktobar 2007, 02:43:30 »
Normalno ostaje wide...jgb Ovde preovladava zakon vecine...demokratija :smile:
"Moj novi komp ima graficku od 1350mb odnosno 1.3gb. Nisam za djabe davao 400e i to za polovan komp! Inace marke je Intel! "
 

shoninho111

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Vasi predlozi...
« Odgovor #5 poslato: 3. oktobar 2007, 11:54:42 »
treba napraviti kostur pre takmicenja 64, 128, 256, i od toga ne odstupati zarad neodgovornih ljudi, mozda povecati cene ucesca bice vece nagrade a manje igraca koji bas neznaju da igraju (naravno ovo sa cenama je diskutabilno zbog situacije kod nas), sto se tice dosadasnje organizacije do sada je sve bilo ok pogotovo drugi turnir sto se tice vremena pocetka utakmica kako je sve funkcionisalo i treba tako da ostane
 

Mishkin

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 215
    • Pogledaj profil
Vasi predlozi...
« Odgovor #6 poslato: 3. oktobar 2007, 14:38:11 »
Citat: Rosoner__;240924
Pre svega da se igra na NORMALNOJ(Normal long) kameri, ako se malo raspitate svugde u svetu se igra na NORMALNOJ kameri. Igrao sam jedan tur u Grckoj na ekskurziji i svi igraju na normal, uostalom citao sam da je nas predstavnik u Parizu, napisao da se i tamo igra na NORMALNOJ kameri.

Toliko za sada.

Podrzao bih ovaj predlog i to jednog prostog razloga a to je da je igra 3 puta lepsa i bolja, vidi se svaki potez. To je default kamera i zato se sa njom igraju svi zvanicni svetski turniri. Zasto moramo da pronalazimo toplu vodu? Svuda u svetu (da ne nabrajam zemlje) se igra na normal long pa zasto bi onda mi odstupali. Opet ponavljam igra je 3 puta lepsa na toj kameri. Evo sad izlazi novi fudbal i taman bi to bilo lepo vreme da svi pocnemo da igramo na normal i tako se navikavamo.Realno treba plafon 5 tekmi da se naviknes ako do tad nikad nisi probao.
Toliko od mene za sad!
Pozdrav!
 

vukodlak1

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 282
    • Pogledaj profil
Vasi predlozi...
« Odgovor #7 poslato: 3. oktobar 2007, 14:52:50 »
U potpunosti se slazem sa mishkin-om, igram vec 10-ak godina na normal long i tek kad sam poceo da igram turnire u bg-u pre godinu dana morao sam da predjem na wide, zasto zato sto ljudi ne znaju da igraju i da koriste radar. Prednost je sto se lakse dribla i sutira a mana je sto se teze igra odbrana. Mislim da bi padalo vise golova i da bi bilo uzbudljivije. A to sto se tice demokratije, vecina nije bas uvek u pravu. U ostalom ko jos gleda demokratiju, a pogotovo Srbi?
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Vasi predlozi...
« Odgovor #8 poslato: 3. oktobar 2007, 14:59:51 »
Ja sam isto za Normal Long, gore su vec navedeni razlozi.  A samo me zanima koje su to druge kamere na kojima ljudi igraju posto je u polu za Neka druga kamera glasalo njih 8, kako mogu da igraju na ostalim kamerama, razumem za WIDE i NORMAL LONG ali ostale kamere su meni bezveze, dobro mogu za zajebanciju ali za ozbiljnu igru ne!
 

Mishkin

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 215
    • Pogledaj profil
Vasi predlozi...
« Odgovor #9 poslato: 3. oktobar 2007, 15:00:36 »
Mozda ona bird's eye :p
 

Rosoner__

  • Gost
Vasi predlozi...
« Odgovor #10 poslato: 3. oktobar 2007, 15:13:37 »
Citat: Mishkin;241047
Podrzao bih ovaj predlog i to jednog prostog razloga a to je da je igra 3 puta lepsa i bolja, vidi se svaki potez. To je default kamera i zato se sa njom igraju svi zvanicni svetski turniri. Zasto moramo da pronalazimo toplu vodu? Svuda u svetu (da ne nabrajam zemlje) se igra na normal long pa zasto bi onda mi odstupali. Opet ponavljam igra je 3 puta lepsa na toj kameri. Evo sad izlazi novi fudbal i taman bi to bilo lepo vreme da svi pocnemo da igramo na normal i tako se navikavamo.Realno treba plafon 5 tekmi da se naviknes ako do tad nikad nisi probao.
Toliko od mene za sad!
Pozdrav!


Potpisujem.
 

Gibanko kralj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 175
    • Pogledaj profil
Vasi predlozi...
« Odgovor #11 poslato: 3. oktobar 2007, 18:19:07 »
brate vecina ce progovoriti..
realno wide je jedino resenje i 80 odsto ljudi igra na njoj..i nema tu sad izmisljanja novih pravila..
i meni ne odgovara radar pa ga trpim kad protivnik igra s njim
 

AnF1elD

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Vasi predlozi...
« Odgovor #12 poslato: 3. oktobar 2007, 23:11:44 »
Wide,naravno! Pozdrav drugari! Ja sam novi! I zanima me samo kako se igraju ti turniri??? Video sam tabelu gde su neki cak i odstupili iz lige ...itd...
Mozete li mi objasniti kako bih ja mogao igrati sa vama??!! Pozzzz svima:player:
Covek moze sve,samo ako hoce...
 

ПЛЕЈБоЈ

  • Cléo
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2062
    • Pogledaj profil
Vasi predlozi...
« Odgovor #13 poslato: 4. oktobar 2007, 12:53:09 »
Citat: Billy;241368
Wide,naravno! Pozdrav drugari! Ja sam novi! I zanima me samo kako se igraju ti turniri??? Video sam tabelu gde su neki cak i odstupili iz lige ...itd...
Mozete li mi objasniti kako bih ja mogao igrati sa vama??!! Pozzzz svima:player:

Lige nije bilo...Ti neki su otkazali ucesce na turniru zbog obaveza...a kao se igraju turniri saznaces vrlo uskoro, i ti i svi ostali jer se sprema neto novo...

poz
"Moj novi komp ima graficku od 1350mb odnosno 1.3gb. Nisam za djabe davao 400e i to za polovan komp! Inace marke je Intel! "
 

Konfucije

  • إيسيل
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1751
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Vasi predlozi...
« Odgovor #14 poslato: 4. oktobar 2007, 14:02:35 »
Kakve lige i kakve rezultate?
Na naslovnoj strani je online liga, koja se preko neta igra, a ovo je nesto drugo.